hore
SK | DE

ANALÝZA KĽÚČOVÝCH SLOV

MÁM ZÁUJEM

"Na to, aby ste sa mohli užívateľom internetu a vyhľadávania priblížiť, musíte používať slovník, ktorý používaju oni. Inak sa k Vám cez vyhľadávač nedostanú. Nenechajte svoj web stáť v ústraní, pretože nevie komunikovať."

 

 

 

 

 

AKO VÁM ANALÝZA KĽÚČOVÝCH SLOV POMÔŽE?Zoznámiť sa s kľúčovými slovami, ktoré sa vyhľadávajú vo Vašej oblasti podnikania, je nejdôležitejšie z pohľadu celej optimalizácie pre vyhľadávače. Preto túto analýzu robíme ako prvú. Od nás dostanete zoznam konkrétnych kľúčových slov a rady ako s nimi pracovať. V rozbore kľúčových slov sa budeme môcť pozrieť na vyhľadávanosť slov, čo vypovedá o tom, že vedia priniesť skutočných návštevníkov a zákazníkov. Ďalej sa budete môcť pozrieť na konkurenčnosť a hodnotu všetkých slov v rámci optimalizácie pre vyhľadávače.

 

 

AKO TAKÁ ANALÝZA VYZERÁ?

Dodáme Vám zoznam vybraných kľúčových slov, ktoré sú najviac vyhľadávané, plus tie, cez ktoré, je väčšia konverzia - to znaméná, že majú potenciál priniesť Vám viac návštevníkov a zákazníkov. Slová budú roztriedené do kategórií a ku každému slovu sú priradené najvhodnejšie vstupné stránky webu. To sú tie, cez ktoré zákazník vstúpi, keď zadá do vyhĺadávača vybrané kĺúčové slovo alebo frázu. Súčasťou analýzy je vysvetlenie, prečo sme zvolili práve tieto slová a návod, ako so slovami efektívne pracovať. V prílohe zašleme zoznam všetkých slov a fráz, ktorými sme sa zaoberali. Pri každom slove je informácia o jeho hľadanosti a, dozviete sa pozíciu, na ktorej sa Vaša stránka objavuje vo výsledkoch vyhľadávania. Zároveň posúdime jeho konkurenčnosť.

V rámci  analýzy získate zároveň informácie o Vašich konkurentoch. Súčasťou dokumentu je zhrnutie desiatich webov, ktoré sú najkonkurenčnejšie. Dozviete sa, ako veľmi sú tieto stránky hodnotené, aké majú kvalitné odkazové portfólio, a na ktoré frázy alebo slová sa vo vyhľadávaní umiestňujú. Troch najväčších konkurentov posúdime aj  z hľadiska onpage faktorov (jednorázové seo).

Analýzu kľúčových slov, fráz a konkurencie dostanete v pdf.

 

 

Security code