DOBRÝ TEXT PREDÁVA!

Online publikum je nemilosrdné. Daruje vám len pár sekúnd svojej pozornosti, ktorú musíte využiť maximálne rozumne a efektívne. Ak to neurobíte, celkom určite prídete o mnohých zákazníkov. Práve preto je text na webe a v reklame tak dôležitý.

Dobrý text predáva a my vám ho napíšeme. Či už ide o firemné claimy, headliny, bannerové a social media kampane alebo kompletné weby, naši skúsení copywriteri vedia, čo na ľudí funguje a radi vám pomôžu spraviť vašu reklamu efektívnejšou. Povedia veľa zopár slovami a odlíšia vás od konkurencie elegantným, jasným a jednoduchým textom, ktorý zaujme, poučí a presvedčí.

Copywriting totiž nie je len písanie. Copywriting je umenie zjednodušovať, skracovať, vysvetľovať a presviedčať. A práve to môže rozhodnúť o tom, či u vás zákazník nakúpi.

9756

ČO PRE VÁS SPRAVÍME

 • Zadefinujeme brand
  Pripravíme vám jasnú, presnú a jednoduchú definíciu vízií, cieľov, hodnôt a ďalších parametrov značky, bez ktorých sa efektívny marketing nezaobíde.
 • Vytvoríme claimy, slogany a headliny
  Pripravíme vám nápadité a efektívne krátke posolstvá pre vašu značku alebo kampaň.
 • Napíšeme blogy a social media posty
  Budeme váš blog a sociálne médiá zásobovať kvalitným obsahom, ktorý ľudia chcú čítať.
 • Natextujeme web
  Pripravíme kompletný textový obsah na váš web. Budeme vychádzať z vašich cieľov a požiadaviek a optimalizujeme množstvo a štýl presne podľa cieľovej skupiny.
 • Upravíme a optimalizujeme existujúce weby
  Máte už textový obsah a nechcete investovať do nového? Pozrieme sa na vaše existujúce texty a prepíšeme ich tak, aby boli lepšie, čitateľnejšie a efektívnejšie.
 • Vymyslíme a napíšeme kampane
  Pomôžeme vám s ideami pre vaše kampane a pretavíme vaše ciele a myšlienky do slov.
KLIENTOVI FVA.SK SME PRINIESLI 2000 FANS ZA 2 MESIACE

PRÍPADOVÉ ŠTÚDIE

POSTARÁME SA O VŠETKO!

Andrej Suchý
Andrej SuchýCEO
Marcel Milo
Marcel MiloSENIOR OF PPC MARKETING
Martin Vacho
Martin VachoGrafik Designer
Mário Babej
Mário BabejSENIOR DEVELOPER
Betka Palkoci
Betka PalkociCOPYWRITER

OZVEME SA VÁM!