POUŽITEĽNOSŤ NA PRVOM MIESTE!

Všetky weby, e-shopy a aplikácie by mali slúžiť predovšetkým svojim návštevníkom. Môžu pritom vyzerať akokoľvek atraktívne, no pokiaľ sa na nich zákazníci nedokážu zorientovať alebo dokončiť nákup či inú úlohu, sú v podstate nepoužiteľné a zbytočné. Používateľská skúsenosť alebo user experience (UX) by preto mala byť vždy na prvom mieste.

My sa postaráme o to, aby dizajn vášho riešenia skutočne napĺňal potreby vašej cieľovej skupiny. Navrhneme vylepšenia, ktoré povedú nie k tomu, aby sa web či appka páčili nám alebo vám, ale aby boli funkčné a použiteľné. Zaručíme tak maximálnu možnú efektivitu a návratnosť investície.

Dizajn zameraný na použiteľnosť nie je len módnym výstrelkom – je nevyhnutnou súčasťou vývoja akéhokoľvek dizajnu. Týka sa teda každého webu, e-shopu či aplikácie. Nepodceňujte preto svojich zákazníkov a dajte im to, čo naozaj budú vedieť používať.

idea

ČO PRE VÁS VYLEPŠÍME

 • E-SHOPY
  Váš e-shop podrobíme dôkladnej analýze a navrhneme vylepšenia pre jednoduchšiu navigáciu a rýchlejší a pohodlnejší nákup.
 • WEB STRÁNKY
  Na váš web sa pozrú naši dizajnéri a navrhnú vylepšenia v podobe úpravy usporiadania prvkov alebo zmien farieb či štruktúry.
 • APLIKÁCIE
  Radi vám pomôžeme optimalizovať aj vašu aplikáciu. Na základe expertnej analýzy vám navrhneme rýchle riešenia vedúce k lepšej použiteľnosti.
 • CMS RIEŠENIA
  Naši experti vám poradia aj s použiteľnosťou CMS riešení na správu obsahu. Zjednodušíme tak robotu aj vám a každému, kto obsah webu či e-shopu spravuje.
 • CRM
  CRM systém, ktorý vo firme používate, je rovnako dôležitý ako váš predajný web. Pozrieme sa na to, ako ho používate a navrhneme vylepšenia vedúce k zjednodušeniu procesov a minimalizáciu času, ktorý od vás systém vyžaduje.

 • OBJEDNÁVKOVÉ PROCESY
  Pozrieme sa na vaše procesy objednávky, znížime čas potrebný na dokončenie ich dokončenie a znížime počet potrebných krokov.
 • KONVERZNÉ EMAILY
  Vytvoriť dobrý konverzný e-mail nie je jednoduché. My vám pomôžeme s tými vašimi a vylepšíme ich tak, aby naozaj predávali.
 • LANDING PAGES
  Dobre zmeriame a optimalizujeme mikrostránky, ktorých hlavnou úlohou je predávať ľuďom, ktorých na ne privediete kampaňami.
 • TLAČENÉ MATERIÁLY
  Print si vyžaduje relatívne veľké investície – my s vami vaše tlačené materiály radi odkonzultujeme, aby ste si tak boli istí, že vaša investícia bola rozumná a efektívna.
 • PRODUKTY
  Pomôžeme vám s vývojom vašich produktov tak, aby sme minimalizovali vaše riziko a naplnili skutočnú potrebu vašich zákazníkov.

OBRAT NA KUBICASPORT.EU SME ZDVIHLI O 100% ZA JEDEN ROK

PRÍPADOVÉ ŠTÚDIE

POSTARÁME SA O VŠETKO!

Andrej Suchý
Andrej SuchýCEO / SALES
Marcel Milo
Marcel MiloSENIOR OF PPC MARKETING
Martin Vacho
Martin VachoGrafik Designer
Mário Babej
Mário BabejSENIOR DEVELOPER
Betka Palkoci
Betka PalkociCOPYWRITER

OZVEME SA VÁM!