hore
SK | DE

 

E-SHOP

V prípade, že máte kamenný obchod, je internetový obchod jednoznačne potrebný pre zabezpečenie vyššieho obratu. Štatistika hovorí, že mimálne 40% predaja je online a toto číslo sa bude neustále zvyšovať na základe globálnych ukazovateľov.

 

 

 

eshop box
small
690,-
bez DPH (828,- s DPH)
medium
890,-
bez DPH (1068,- s DPH)
large
1090,-
bez DPH (1308,- s DPH)
xlarge
1390,-
bez DPH (1668,- s DPH)

 

 

eshop na mieru
small
2067,-
bez DPH (2480,4,- s DPH)
medium
2457,-
bez DPH (2948,4,- s DPH)
large
3627,-
bez DPH (4352,4,- s DPH)
xlarge
3887,-
bez DPH (4664,4,- s DPH)

 

 

AKO SI VYBRAŤ SPRÁVNY ESHOP?


Chápeme, že výber vhodného eshopu, môže byť trochu stresujúca záležitosť hlavne keď nerozumiete čo ktorá funkcia znamená. Pri dobrom výbere eshopu je dôležité opýtať sa čo chcem zákazníkom poskytnúť.

 

Väčšinou platí, že čím menej produktov v internetovom obchode predávam tým menej funkcionality potrebujem a čím menej jej mám tým lacnejšie je pre mňa zriadenie internetového obchodu. Každý eshop obsahuje administráciu na kompletnú správu obsahu tak, aby ste si mohli kedykoľvek a čokoľvek zmeniť.

 

Prácu pri výbere Vám uľahčí aj rozpočet, ktorý máte k dispozíci alebo, ktorý ste ochotný investovať. Dôležité je aby ste nezabudli, že tvorbou eshopu to len začína a je potrebné aby sa o Vašom o ňom dozvedelo čo najviac ľudí. Hovorí sa tomu online marketing a jeho úlohu je prinášať na web stránku nových potencionálnych zákazníkov. Je to dôležité z jedného aspektu, treba na to pri výbere eshopu myslieť, ak by ste totiž to investovali všetko do eshopu a neostane Vám na marketing, tak návratnoť môže byť veľmi dlhá. Preto radšej zvoľte takú možnosť aby min. toľko koľko ste dali do eshopu ostalo aj na marketing.

 

Využiť môžte eshop na mieru alebo lacnejšiu variantu eshop box

 


ESHOP BOX


je varianta eshopu, ktorý je postavený na open source riešení. Je finančne aj časovo nenáročný na vstupe. Jeho výhoda spočíva aj v jeho širokej škále modulov a funkcií, ktoré sa len nainštalujú do eshopu, sú buď zdarma alebo platené, záleží na náročnosti.

 

Nevýhoda je, že sa ťažšie tieto moduly upravujú podľa požiadaviek. Často sa stáva, že upraviť modul alebo funkciu podľa požiadaviek je rovnako finančne a časovo náročné ako si tieto moduly vyrobiť sám.

 

Obsahuje viac grafických šablón na výber, ktoré sa dajú upraviť podľa Vašeho loga alebo gusta.

 

Cenovo začína na 690e a je výbornou voľbou pre každého kto chce kvalitu za rozumnú cenu.

 

ESHOPY POSKYTUJEME AJ NA PRENÁJOM ALEBO SPLÁTKY!

 


EHOP NA MIERU

 

je riešnie určené pre firmy alebo jednotlivcov, ktorí očakávajú, služby presne podľa svojich predstáv.
Eshop na mieru je postavený na našom vlastnom systéme, čím dokážeme vyhovieť akejkoľvek Vašej požiadavke bez zdĺhavého študovania iného systému.

 

Vstupná investícia je vyššia ako pri box eshope, na druhú stranu je pri dodatočných rozšíreniach na rovnakej cenovej úrovni. Toto riešenie Vám umožní ďalší rozvoj nakoľko sa eshop dá spojiť s mailovým klientom, crmkom, webom atď... cez jednu administráciu s viacerými úrovňami vstupov.

 

ESHOPY POSKYTUJEME AJ NA PRENÁJOM ALEBO SPLÁTKY!

 

 

 

Security code