Sme IPA Group

Sme partia ľudí, ktorí sa neradi nazývajú firmou. Jednoducho nás všetkých baví pomáhať ostatným v ich biznisových cieľoch, sledovať internetové trendy a prijímať nové marketingové výzvy.

Pôvodne sme chceli len zarobiť veľa peňazí, ležať na pláži a voziť sa na Ferrari. Časom sme si však uvedomili, že za našou snahou pomáhať ľuďom s ich podnikaním na internete je niečo úplne iné: obrovské množstvo neefektívnych, nevkusných a amatérskych riešení, proti ktorým sme sa rozhodli bojovať.

Postavili sme preto kvalitný tým, ktorého poslaním je neustále sa snažiť našim klientom poradiť, usmerniť ich a ponúknuť im nie to, čo chceme predať, ale to, čo im skutočne pomôže preraziť.

Sme k sebe kritickí a preto nikdy netvrdíme, že sme najlepší. Neustále však pracujeme na zlepšovaní našich služieb, získavame stále ďalšie a ďalšie skúsenosti a svedomito pracujeme na tom, aby sme boli vždy spokojní nielen my, ale hlavne naši klienti – a to aj vtedy, keď to znamená venovať im čas navyše. Vieme totiž, že len úprimnou a dôslednou starostlivosťou sa nám spoločne podarí dosiahnuť vytýčené ciele.

Ďakujeme vám, že náš príbeh dotvárate aj vy. Aj biznis je totiž v prvom rade o ľuďoch, a na to nikdy nezabúdame.

Obrat na KUBICASPORT.EU sme zdvihli o 200%

NÁŠ TÍM

Andrej Suchý
Andrej SuchýCEO
Marcel Milo
Marcel MiloSENIOR OF PPC MARKETING
Martin Vacho
Martin VachoGrafik Designer
Mário Babej
Mário BabejSENIOR DEVELOPER
Betka Palkoci
Betka PalkociCOPYWRITER