DAJTE O SEBE VEDIEŤ!

Najdôležitejšou cestou, akou sa na váš web dostanú noví zákazníci, je platená, tzv. PPC reklama. Miera návštevnosti z platených formátov často rozhoduje o úspechu alebo neúspechu, a preto by ste jej určite mali venovať dostatočnú pozornosť. Získate tak nielen lepšiu viditeľnosť, ale reálne konverzie v podobe platiacich zákazníkov.

Vypracujeme vám dlhodobú stratégiu kombinujúcu PPC reklamu so SEO a linkbuildingom, aby sme tak maximalizovali návštevnosť vášho webu pri čo najnižšom rozpočte. Navrhneme, vyprodukujeme a nasadíme konkrétne reklamné formáty, odsledujeme ich výkonnosť a budeme priebežne pracovať na tom, aby sa vám investícia do PPC reklamy v čo najväčšej miere vrátila.

Pri návrhu vašich kampaní pritom vždy myslíme na vašu celkovú stratégiu a dbáme o to, aby vaše PPC aktivity neprinášali len krátkodobé výsledky, ale aby dávali zmysel aj v dlhodobom horizonte.

ppc

ČO PRE VÁS SPRAVÍME?

 • Založíme Adwords účet
  Ak ešte nemáte Google AdWords účet, radi ho založíme za vás. Ak ho už máte, nastavíme ho a pripravíme na jednoduché použitie a sledovanie.
 • Navrhneme reklamné formáty
  Na základe vašich cieľov a stratégie navrhneme konkrétne formáty vrátane obsahu, kľúčových slov a nastavenia.
 • Navrhneme úpravy webu
  Aby váš web splnil očakávania jeho návštevníkov, mal by vždy zodpovedať obsahu reklamy. Navrhneme preto úpravy jeho obsahu tak, aby fungoval čo najefektívnejšie.
 • Odsledujeme výsledky
  Výkonnosť reklamy budeme nepretržite zlepšovať, aby sme ju mohli optimalizovať a priebežne zvyšovať jej efektivitu.
 • Navrhneme mikrostránku
  Reklamy sú najefektívnejšie, keď smerujú na stránku vytvorenú na tento účel. Sami vám takúto mikrostránku navrhneme, aby sme tak zaručili, že reklamu maximálne využijete.
 • Vytvoríme report
  Každý mesiac vám vypracujeme podrobnú správu o výkone reklamy, ktorú si spolu prejdeme. To nám umožní navrhnúť ďalšie úpravy a zmeny, ktoré budú viesť k ešte lepším výsledkom.

ČO BUDEME POTREBOVAŤ

 • Ciele
  Každá kampaň potrebuje jasný cieľ – bez neho nemá význam ani začínať. Na začiatku je to teda prvé, na čom sa spolu dohodneme.
 • Informácie o produktoch a službách
  Aby sme vedeli kampaň správne nastaviť, budeme potrebovať jasne zadefinované služby a produkty, pre ktoré kampaň vytvárame.
 • Prístup do google analytics
  Ak už máte vytvorený účet, budeme k nemu potrebovať prístup. Ak ho nemáte, radi ho vytvoríme a prepojíme s vaším webom.
 • Schválenie obsahu
  Všetky reklamné texty a kľúčové slová si vždy overujeme s klientom, aby sme si tak boli vždy istí, že sledujeme tie správne ciele.

SPRÁVOU PPC KAMPANÍ PRE NAŠICH KLIENTOV SME UŠETRILI ZA ROK 40.000€

PRÍPADOVÉ ŠTÚDIE

POSTARÁME SA O VŠETKO!

Andrej Suchý
Andrej SuchýCEO
Marcel Milo
Marcel MiloSENIOR OF PPC MARKETING
Martin Vacho
Martin VachoGrafik Designer
Mário Babej
Mário BabejSENIOR DEVELOPER
Betka Palkoci
Betka PalkociCOPYWRITER

OZVEME SA VÁM!