OSLOVTE ĽUDÍ PRIRODZENOU CESTOU

Návštevnosť cez vyhľadávače je jedným z najdôležitejších kanálov, cez ktoré môžete získať nových zákazníkov. SEM, teda marketing pre vyhľadávače je cestou ako sa zviditeľniť, zvýšiť organickú návštevnosť vášho webu, a teda osloviť ľudí tou najprirodzenejšou cestou.

Naše SEM služby spravidla obsahujú niekoľko rôznych činností pre získavanie návštevnosti, akými sú optimalizácia stránky, ale aj platené formy reklamy v podobe PPC kampaní či sponzorovaných odkazov vo vyhľadávačoch.

Pred tým, než nastavíte veľké rozpočty online kampaniam, je veľmi výhodné optimalizovať svoj web pre vyhľadávače a pomôcť organickej návštevnosti práve touto cestou. Zaručíte mu tak stabilný prílev nových zákazníkov bez výraznej investície – tá príde až neskôr v podobe rozpočtov pre online kampane.

marketing

ČO PRE VÁS SPRAVÍME:

 • Analýza webstránky / eshopu
  Váš web alebo e-shop podrobíme dôkladnej analýze, pri ktorej sa zameriame predovšetkým na jeho pozície vo vyhľadávaní, odkazové portfólio a ďalšie dôležité parametre.
 • Navrhneme vhodné riešenia
  Na základe analýzy vám navrhneme konkrétne kroky, ako zlepšiť návštevnosť, vrátane podrobného návrhu na optimalizáciu alebo spustenie kampaní.
 • Pripravíme seo a ppc stratégiu
  Navrhnuté zlepšenia pre lepší zásah vyhľadávačov zasadíme do širšieho kontextu vašich marketingových aktivít. Uchopíme tak váš marketing koncepčne a ušetríme tým čas aj peniaze.
 • Vytvoríme obsah a reklamné formáty
  Podľa dohodnutej stratégie pre vás vyprodukujeme kompletný obsah v konkrétnych marketingových formátoch. Tie potom nasadíme, aby sme mohli sledovať ich výkonnosť a ďalej ich zlepšovať.
 • Vyhodnotíme a vylepšíme kampane
  Po nasadení reklamy a zapracovaní navrhovaných riešení budeme ich výsledky merať. To nám umožní ich ďalej zlepšovať a prinášať ešte vyšší výkon za rovnakú alebo nižšiu cenu.

ČO BUDEME POTREBOVAŤ:

 • Odpovedať na otázky
  Aby sme vám vedeli naozaj pomôcť, veľa sa pýtame. Vaše odpovede nám potom pomôžu správne nastaviť naše aktivity.
 • Ciele
  Každá kampaň potrebuje jasný cieľ – bez neho nemá význam ani začínať. Na začiatku je to teda prvé, na čom sa spolu dohodneme.
 • Spolupráca pri vytváraní obsahu
  Svojmu biznisu najlepšie rozumiete sami, a preto budeme potrebovať vašu odbornú pomoc pri tvorbe článkov a ďalšieho obsahu.

POMOCOU SEO A PPC SME ZODVIHLI NÁVŠTEVNOSŤ A PREDAJ O 30% ZA MESIAC

PRÍPADOVÉ ŠTÚDIE

POSTARÁME SA O VŠETKO!

Andrej Suchý
Andrej SuchýCEO
Marcel Milo
Marcel MiloSENIOR OF PPC MARKETING
Martin Vacho
Martin VachoGrafik Designer
Mário Babej
Mário BabejSENIOR DEVELOPER
Betka Palkoci
Betka PalkociCOPYWRITER

OZVEME SA VÁM!