NEBUĎTE IHLOU V KOPE SENA!

Internet je doslova preplnený webmi, ktoré sú podobné tomu vášmu. Z vysokej návštevnosti sa však tešia len tie na prvých priečkach vyhľadávania. Ak medzi nimi váš web nebude, väčšina zákazníkov skončí u konkurencie. Práve preto je veľmi dôležité spraviť všetko pre to, aby bol váš web medzi prvými, na ktoré ľudia pri vyhľadávaní narazia.

My váš web na tieto prvé priečky dostaneme. Poznáme totiž kritériá, na základe ktorých vyhľadávače ako Google vyhodnocujú weby a priďeľujú im pozície pri vyhľadávaní konkrétnych kľúčových slov. Váš web podrobíme dôkladnej analýze, spolu zvolíme tie správne kľúčové slová a navrhneme zlepšenia, ktoré zlepšia jeho viditeľnosť.

Optimalizácia pre vyhľadávače spravidla prináša výrazne vyššiu viditeľnosť a tým aj návštevnosť, ktorá nestojí nič navyše. Je teda dlhodobou investíciou, ktorá sa vám veľmi rýchlo vráti.

seo

ČO PRE VÁS SPRAVÍME

 • Rozbor kľúčových slov
  Vypracujeme pre vás zoznam najvyhľadávanejších, konkurenčných a relevantných kľúčových slov. Zistíte tak, na ktoré vyhľadávané výrazy sa pri svojej snahe zamerať a do ktorých fráz sa oplatí investovať.
 • On-Page optimalizácia
  Váš web dôkladne analyzujeme a vytvoríme vám zoznam odporúčaní pre stopercentnú optimalizáciu. Nájdete v ňom podrobne vypracované tagy, metatagy, nadpisy a ďalšie elementy, ktoré ľahko zapracujete.
 • SEO Copywriting
  Texty na vašom webe sú z hľadiska vyhľadávania veľmi dôležité. Pozrieme sa na ne a navrhneme ich úpravy tak, aby boli atraktívne nielen pre návštevníkov webu, ale aj pre internetové vyhľadávače.
 • On-Page Linkbuilding
  Vyhľadávačom záleží aj na takých detailoch, akými je vnútorné prelinkovanie podstránok vášho webu dôležitými kľúčovými slovami. My tieto slová vyberieme a prelinkovanie sami zapracujeme.
 • SEO audit
  Ak neviete, kde začať, radi sa na váš web pozrieme, porovnáme ho so stránkami vašej konkurencie a zistíme, čo môžete robiť lepšie. Potom navrhneme konkrétne vylepšenia, ktorými konkurenciu porazíte.

NAŠLI STE NÁS? ASI TO VIEME ROBIŤ!

PRÍPADOVÉ ŠTÚDIE

POSTARÁME SA O VŠETKO!

Andrej Suchý
Andrej SuchýCEO
Marcel Milo
Marcel MiloSENIOR OF PPC MARKETING
Martin Vacho
Martin VachoGrafik Designer
Mário Babej
Mário BabejSENIOR DEVELOPER
Betka Palkoci
Betka PalkociCOPYWRITER

OZVEME SA VÁM!