NEBUĎTE IHLOU V KOPE SENA!

Internet je doslova preplnený webmi, ktoré sú podobné tomu vášmu. Z vysokej návštevnosti sa však tešia len tie na prvých priečkach vyhľadávania. Ak medzi nimi váš web nebude, väčšina zákazníkov skončí u konkurencie. Práve preto je veľmi dôležité spraviť všetko pre to, aby bol váš web medzi prvými, na ktoré ľudia pri vyhľadávaní narazia.

My vaše stránky zoptimalizujeme a na tieto prvé priečky vás dostaneme. Poznáme totiž kritériá, na základe ktorých vyhľadávače ako Google vyhodnocujú weby a prideľujú im pozície pri vyhľadávaní konkrétnych kľúčových slov. Váš web podrobíme dôkladnej SEO analýze, spolu zvolíme tie správne kľúčové slová a navrhneme zlepšenia, ktoré zlepšia jeho viditeľnosť.

Optimalizácia pre vyhľadávače spravidla prináša výrazne vyššiu viditeľnosť a tým aj návštevnosť, ktorá nestojí nič navyše. Je teda dlhodobou investíciou, ktorá sa vám veľmi rýchlo vráti.

seo

ČO PRE VÁS SPRAVÍME

 • Rozbor kľúčových slov
  Vypracujeme pre vás zoznam najvyhľadávanejších, konkurenčných a relevantných kľúčových slov. Zistíte tak, na ktoré vyhľadávané výrazy sa pri svojej snahe zamerať a do ktorých fráz sa oplatí investovať.
 • On-Page optimalizácia
  Váš web dôkladne analyzujeme a vytvoríme vám zoznam odporúčaní pre stopercentnú optimalizáciu. Nájdete v ňom podrobne vypracované tagy, metatagy, nadpisy a ďalšie elementy, ktoré ľahko zapracujete.
 • SEO Copywriting
  Texty na vašom webe sú z hľadiska vyhľadávania veľmi dôležité. Pozrieme sa na ne a navrhneme ich úpravy tak, aby boli atraktívne nielen pre návštevníkov webu, ale aj pre internetové vyhľadávače.
 • On-Page Linkbuilding
  Vyhľadávačom záleží aj na takých detailoch, akými je vnútorné prelinkovanie podstránok vášho webu dôležitými kľúčovými slovami. My tieto slová vyberieme a prelinkovanie sami zapracujeme.
 • SEO audit
  Ak neviete, kde začať, radi sa na váš web pozrieme, porovnáme ho so stránkami vašej konkurencie a zistíme, čo môžete robiť lepšie. Potom navrhneme konkrétne vylepšenia, ktorými konkurenciu porazíte.

NAŠLI STE NÁS? ASI TO VIEME ROBIŤ!

PRÍPADOVÉ ŠTÚDIE

POSTARÁME SA O VŠETKO!

Andrej Suchý
Andrej SuchýCEO
Marcel Milo
Marcel MiloSENIOR OF PPC MARKETING
Martin Vacho
Martin VachoGrafik Designer
Mário Babej
Mário BabejSENIOR DEVELOPER
Betka Palkoci
Betka PalkociCOPYWRITER

OZVEME SA VÁM!