BUĎTE TAM, KDE SÚ VŠETCI!

Kto dnes nie je na sociálnych sieťach, ten akoby neexistoval. To platí pre ľudí, ale aj pre firmy. Pre ne sú sociálne siete sú veľmi vďačným a dostupným spôsobom, ako osloviť novú, ale aj existujúcu klientelu.

Oproti ostatným marketingovým kanálom je možné reklamu na sociálnych médiách veľmi presne cieliť a merať. Jej cena je pritom neporovnateľne nižšia, čo otvára dvere testovaniu a experimentom s novými reklamnými formátmi.

Nechajte svoj marketing na sociálnych sieťach na nás – vypracujeme vám podrobnú stratégiu, navrhneme formáty zodpovedajúce vašim cieľom a produktom a vypracujeme všetky navrhnuté kreatívy. Reklamu budeme cieliť priamo na vašu cieľovú skupinu a nepretržite sledovať jej výkonnosť, aby sme tak dosiahli čo najväčšiu efektivitu za čo najnižšiu cenu.

9756

ČO PRE VÁS SPRAVÍME

 • Úvodná analýza a prieskum
  Začneme tým, že sa detailne pozrieme na vašich potenciálnych zákazníkov a zistíme ich záujmy a potreby, aby sme ich oslovili tým, čo naozaj chcú.
 • Komunikačnú stratégiu
  Vypracujeme vám podrobnú stratégiu, v ktorej zadefinujeme čo a akým spôsobom budeme na sociálnych sieťach komunikovať, ale aj čo tým presne chceme dosiahnuť a ako to budeme merať a vyhodnocovať.
 • Copywriting
  Navrhneme nápadité kreatívy presne podľa odsúhlasenej stratégie tak, aby bol obsah zaujímavý práve pre vašich zákazníkov.
 • Reporting
  Každý mesiac vám vypracujeme prehľadnú správu o tom, aké výkonné boli jednotlivé reklamné formáty. Obsahovať bude aj návrhy na zlepšenie, aby sme ďalšie mesiace výkon ešte zlepšili.

ČO BUDEME POTREBOVAŤ

 • Brand manuál / podklady k značke
  logá, informácie, novinky a rôzne ďalšie podklady z ktorých môžme vytvoriť pútavý obsah.
 • Aktívnu komunikáciu
  Sociálne médiá sú veľmi dynamickým kanálom – budeme preto potrebovať zodpovednú osobu, na ktorú sa vieme v prípade potreby kedykoľvek obrátiť.
 • Cieľová skupina
  Aby sme vedeli reklamy dobre zacieliť, budeme potrebovať dobre zadefinované ciele a cieľové skupiny, ktoré chceme reklamou osloviť.

KLIENTOVI FVA.SK SME PRINIESLI 2000 FANS ZA 2 MESIACE

PRÍPADOVÉ ŠTÚDIE

POSTARÁME SA O VŠETKO!

Andrej Suchý
Andrej SuchýCEO
Marcel Milo
Marcel MiloSENIOR OF PPC MARKETING
Martin Vacho
Martin VachoGrafik Designer
Mário Babej
Mário BabejSENIOR DEVELOPER
Betka Palkoci
Betka PalkociCOPYWRITER

OZVEME SA VÁM!