OTVORTE SVOJ OBCHOD CELÉMU SVETU!

Otvorte svoj obchod celému svetu bez ohľadu na to, v čom podnikáte, ak nepredávate cez internet, oberáte sa o väčšinu odbytu. Kvalitný e-shop je preto nevyhnutnosťou – pri veľmi nízkych nákladoch vám umožní otvoriť svoj obchod doslova celému svetu. Investícia doň je teda len malou daňou za dlhodobú šancu rásť a zvyšovať svoje tržby.

My vám váš e-shop radi postavíme a spustíme. Vďaka skúsnostiam z množstva úspešných e-commerce riešení zaručíme, že vaši zákazníci sa na e-shope ľahko zorientujú a ich cesta k nákupu bude jednoduchá, príjemná a priamočiara.

Nepodceňujte možnosť predaja cez internet a využite šancu získať nových zákazníkov rýchlo a ľahko. My vám s tým radi pomôžeme a postavíme vám e-shop na mieru, presne podľa vašich predstáv.

eshop

ČO PRE VÁS SPRAVÍME:

 • Kategorizácia produktov
  Začneme tým, že sa pozrieme na vaše produkty a vytvoríme pre ne kategórie, v ktorých sa budú ľudia ľahko orientovať.
 • Dizajn
  V závislosti od vašich časových a finančných možností buď vyberieme vhodnú šablónu, alebo nakreslíme dizajn vášho nového e-shopu na mieru.
 • Programovanie
  Dizajn e-shopu prevedieme do kódu, naprogramujeme všetky funkcie a takýto prototyp dôkladne otestujeme.
 • Naplnenie obsahom
  Váš e-shop naplníme všetkými produktmi, aby bol tak použiteľný už vo chvíli, keď bude spustený.
 • Prepojenie s programami
  Aby ste s ním vedeli jednoducho pracovať, e-shop prepojíme s účtovnými, mailovými a ďalšími programami, ktoré používate.
 • Spustenie
  Po úspešnom naplnení webu obsahom ho ešte raz otestujeme. Po vašom odsúhlasení ho odovzdáme a spustíme na vašej doméne.

ČO BUDEME POTREBOVAŤ?

 • Cieľová skupina
  Podoba vášho e-shopu bude vo veľkej miere závisieť od toho, pre akých zákazníkov ho tvoríme. Budeme preto potrebovať definíciu vašej cieľovej skupiny.
 • Odsúhlasenie štruktúry
  V počiatočných fázach tvorby webu budeme potrebovať vaše vstupy ohľadom štruktúry webu – tá totiž závisí hlavne od vašich požiadaviek a cieľov.
 • Odsúhlasenie dizajnu
  Dizajn vášho e-shopu bude vychádzať z požiadaviek, ktoré si stanovíme na začiatku. Aj tak však budeme potrebovať vaše pripomienkovanie a schválenie jeho návrhov.
 • Dodanie produktov
  Ak máte už existujúce portfólio produktov vo formáte, ktorý môžeme naimportovať do nového e-shopu, ušetríme ním čas a použijeme ho na hromadné nahranie produktov.
 • Aktívna komunikácia
  Pri budovaní webu budeme mať veľa otázok. Za vás teda budeme potrebovať zodpovednú osobu, na ktorú sa budeme môcť v prípade potreby kedykoľvek obrátiť.

MÁM ZÁUJEM O ESHOP NA MIERU

PRÍPADOVÉ ŠTÚDIE

POSTARÁME SA O VŠETKO!

Andrej Suchý
Andrej SuchýCEO / SALES
Marcel Milo
Marcel MiloSENIOR OF PPC MARKETING
Martin Vacho
Martin VachoGrafik Designer
Mário Babej
Mário BabejSENIOR DEVELOPER
Betka Palkoci
Betka PalkociCOPYWRITER

OZVEME SA VÁM!