NA KVALITNOM WEBE ZÁLEŽÍ!

Od vašej webstránky môže veľmi jednoducho závisieť to, či váš biznis uspeje alebo zlyhá. Web má dnes každý – o to dôležitejšie však je, aby ten váš v tomto množstve vynikol. Nie vizážou alebo extravaganciou, ale jednoduchosťou, zrozumiteľnosťou a hlavne funkčnosťou.

My vám taký web postavíme. Či už potrebujete úplne novú produktovú či firemnú stránku, alebo váš existujúci web potrebuje redizajn, postaráme sa o to, aby ho vaši návštevníci používali naozaj bezproblémovo. To je veľmi dôležité hlavne preto, že všetky ďalšie investície do kampaní povedú ľudí práve na váš web. Jeho kvalitu by ste teda rozhodne nemali podceniť.

Naše skúsenosti zo stoviek úspešných webov vám zaručia, že nepôjde o krok do neznáma – dostanete web, ktorý nielen dobre vyzerá, ale ktorý presne spĺňa ciele, ktoré chcete dosiahnuť. Kvalitný web teda nie je len zbytočným luxusom, ale dôležitou investíciou, ktorá sa vám niekoľkonásobne vráti.

web

AKO TO PREBIEHA?

 • Štruktúra webstránky
  Na základe vašich požiadaviek a obsahu, ktorý chcete na web umiestniť, sa spolu dohodneme na jeho štruktúre.
 • Dizajn
  V závislosti od vašich časových a finančných možností buď vyberieme vhodnú šablónu, alebo nakreslíme dizajn vášho nového webu na mieru.
 • Programovanie
  Dizajn webu prevedieme do kódu, naprogramujeme všetky funkcie a takýto prototyp webu dôkladne otestujeme.
 • Naplnenie webu obsahom
  Váš web naplníme buď existujúcim, alebo novým obsahom, ktorý bude nielen atraktívny, ale ktorý podá vašim zákazníkom všetky potrebné informácie.
 • Spustenie
  Po úspešnom naplnení webu obsahom ho ešte raz otestujeme. Po vašom odsúhlasení ho odovzdáme a spustíme na vašej doméne.

ČO BUDEME POTREBOVAŤ?

 • Odsúhlasenie štruktúry
  V počiatočných fázach tvorby webu budeme potrebovať vaše vstupy ohľadom štruktúry webu – tá totiž závisí hlavne od vašich požiadaviek a cieľov.
 • Dodanie obsahu
  Či už budeme prepoužívať obsah z vášho starého webu alebo vytvárať úplne nový, budeme od vás potrebovať dodanie podkladov, ale aj jeho odsúhlasenie.
 • Cieľová skupina
  Podoba vášho webu bude vo veľkej miere závisieť od toho, pre akých zákazníkov ho tvoríme. Budeme preto potrebovať definíciu vašej cieľovej skupiny.
 • Odsúhlasenie dizajnu
  Dizajn vášho webu bude vychádzať z požiadaviek, ktoré si stanovíme na začiatku. Aj tak však budeme potrebovať vaše pripomienkovanie a schválenie jeho návrhov.
 • Aktívna komunikácia
  Pri budovaní webu budeme mať veľa otázok. Za vás teda budeme potrebovať zodpovednú osobu, na ktorú sa budeme môcť v prípade potreby kedykoľvek obrátiť.

UŽ SA VIAC NECHCEM HANBIŤ

PRÍPADOVÉ ŠTÚDIE

POSTARÁME SA O VŠETKO!

Andrej Suchý
Andrej SuchýCEO / SALES
Marcel Milo
Marcel MiloSENIOR OF PPC MARKETING
Martin Vacho
Martin VachoGrafik Designer
Mário Babej
Mário BabejSENIOR DEVELOPER
Betka Palkoci
Betka PalkociCOPYWRITER

OZVEME SA VÁM!