hore
SK | DE

FAQ´S

odpovede na otázky sú dôležité...

 


1. ADMINISTRÁCIA

Administrácia tzv. CMS Systém je súčasťou každej stránky ktorú si zakúpite alebo prenajmete. Administráciu neustále aktualizujeme a tým zvyšujeme možnosti využitia. V administrácii si môžete meniť komplet celý obsah vašich stránok, pridávať fotky, súbory na stiahnutie atď...

 

 

2. GRAFICKÝ DIZAJN

Grafiický dizajn sa snažíme prispôsobovať podľa aktuálnych trendov a tým zvyšovať kvalitu stránok. Môžete využiť buď dizajn na mieru alebo dizajn do šablóny. Do portfólia zaraďujeme aj grafické návrhy pre tlač, tvorbu loga atď.. Referencie.

 

 

3. SEO (OPTIMALIZÁCIA)

SEO (optimalizáciu) môžete využiť pri každej stránke, či už ste si ju zakúpili od nás alebo máte vlastnú. Pri SEO (optimalizácii) vašej aktuálnej stránky je potrebné si uvedomiť, že pravdepodobne bude nutné doprogramovať určité prvky. Môžete pri tom využiť svojho alebo nášho programátora. SEO špecialista následne s vami nadviaže komunikáciu a začneme s prácami. Viac info o optimalizácii pre vyhľadávače.

 


5. LINKBUILDING

Linkbuilding alebo získavanie spätných odkazov je sumárny pojem pre aktivity zamerané na získavanie spätných odkazov na vlastnú webovú stránku. Získavanie spätných odkazov je dôležitou súčasťou tzv. off-site SEO. Počet kvalitných spätných odkazov ovplyvňuje výsledné hodnotenie stránky spoločnosťou Google (Google PageRank) a následne pozíciu vo výsledkoch vyhľadávania (SERP).

 

 

6. POSTUP PRE TVORBU STRÁNKY

Skôr než začneme s tvorbou, či úpravou, skonzultujeme s vami vaše požiadavky na novú internetovú stránku. Ujasníme si, akú by mala mať štruktúru, funkcionalitu a následne si definujeme, ako by mala vyzerať. Všetko spíšeme do objednávky, ktorú si navzájom podpíšeme a na základe faktúry je potrebné uhradiť zálohu vo výške 50% z kúpnej ceny. Do 3 prac. dní od úhrady zašleme grafický dizajn, veríme, že rovno na odsúhlasenie. Od odsúhlasenia do 3 prac. dní nahodíme dizajn na funkčný web. Po nahodení je potrebné uhradiť druhých 50% a hneď po úhrade presunieme stránku na vašu doménu. V prípade, že doménu nemáte, radi ju pre vás zabezpečíme aj s hostingom.

 

Keby dačo, kontaktuje nás >>>